CEWOOD jaunākais iedvesmas katalogs jau apskatāms!
  CEWOOD pirmais žurnāls
Cenu lapa noliktavā pieejamajām precēm!

Kādas ir CEWOOD plātņu priekšrocības? To ir daudz!Akustiskās plātnes fibrolīts CEWOOD

AKUSTISKĀS PLĀTNES


DIZAINA PLĀTNES


KONSTRUKTĪVĀS PLĀTNES
Sabiedrisko un dzīvojamo ēku interjeros, griestu un sienu apdarei, telpās ar paaugstinātu akustisko slodzi.Plātnes pieejamas visdažādākajās formās un krāsās, tāpēc tās ir piemērotas unikālu un klasisku dizainu izveidei. Optimāls materiāls sienu u. c. konstrukciju izbūvei un sekojošai ārējā vai iekšējā apmetuma iestrādei.
CEWOOD SIA ir 100% Latvijas uzņēmums ar ražotni Alūksnes novada Jaunlaicenē. Gleznainais Vidzemes reģions ir bagāts ar mežiem un augstvērtīgu koksni - galveno CEWOOD plātņu ražošanas izejvielu.

Uzņēmums ir veiksmīgi pārņēmis un turpina  attīstīt vairāk kā 50 gadus senas smalkas koka ēveļskaidas (koksnes vilnas) plātņu ražošanas tradīcijas Latvijā. Pirmsākumos ēveļskaidu (fibrolīta) plātnes izmantoja ēku siltināšanai un konstrukciju izbūvei, mūsdienās līdzās šim pielietojumam, tiek ražotas akustiskās un dizaina plātnes, ko plaši izmanto dažādu objektu interjeru risinājumos visā pasaulē. CEWOOD produkcija tiek eksportēta  uz  Eiropu, Āziju,  ASV.

CEWOOD ir dabiskas izcelsmes, videi un cilvēka veselībai draudzīgs materiāls, ražots no augstākās kvalitātes smalkas  koka ēveļskaidas (koksnes vilnas). Kā saistviela tiek izmantots cements, pievienojot ūdeni. Atkarībā no pielietojuma CEWOOD plātnes iedala 3 grupās – akustiskās, dizaina un konstruktīvās plātnes.